Експерти з'ясували, що вода на Тернопільщині небезпечна

У деяких селах Тернопільщині фахівці визнали воду небезпечною для споживання.

22.08.2017 15:13   Джерело: Місцевий час
Опубліковано : Зоряна Юзвін

У деяких селах Тернопільщині фахівці визнали воду небезпечною для споживання через невідповідність санітарно-гігієнічним  нормам. Тому експерти попереджають, що перед споживанням води слід ознайомитися із висновками лабораторних досліджень. - повідомляє Місцевий час

ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» провів моніторингові лабораторно-інструментальні дослідження та фахівці встановили ряд невідповідностей нормативним вимогам. Зокрема, джерела водопостачання на Тернопільщині не завжди відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. 

  • В с. Сапогів Борщівський р-н, індивідуальна криниця, встановлено невідповідності за вмістом загальної жорсткості та нітратів
  • с. Глибочок, Борщівський р-н індивідуальна криниця, встановлено невідповідності за вмістом загальної жорсткості та нітратів.                                                                                

Моніторингові дослідження за бактеріологічними (вірусологічними) показниками води питної (централізовані джерела водопостачання):

  • смт. Товсте, Заліщицький р-н, каптаж, – виділено загальні коліформні бактерії;
  • смт. Підволочиськ, вул, Шевченка, вул. Зелена, комунвальний водогін – виділено загальні коліформні бактерії;
  • м. Чортків, водозабори: Рудькова балка, Стара насосна, Залізна дорога – виділено загальні коліформні бактерії, цитробактер.

Експерти закликають жителів Тернопільщини бути обережними та уважними до вибору питної води.

Читайте також

Тернопіль буде з чистою водою, але не гарячою
В Тернополі припинили надання послуги з гарячого водопостачання через борги мешканців
Тернопіль може залишитись без гарячої води

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Місцевий час