Відремонтують відділення Тернопільської міської дитячої лікарні

Для інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні запланували капітальний ремонт.

22.08.2017 11:13   Джерело: Тернопільська міська рада
Опубліковано : Зоряна Юзвін

Міська рада запланувала зробити капітальний ремонт дитячої лікарні. У відділі охорони здоров’я, на це виділено 350 тис. грн. та ще очікується більше 1 млн. грн. з державного Фонду регіонального розвитку. - пише Тернопільська міська рада

Читайте також

Фірма-халтурниця знову намагається відібрати 32 мільйони в держави за неякісний ремонт дороги
У Тернополі відремонтують приміщення дитячо-юнацької спортивної школи

Відомо, що капітальні ремонтні роботи на І поверсі інфекційного відділення проводились в 2014 році на суму 315,2 тис.грн. (відремонтовано палати та коридори інфекційного відділення) та продовжились у 2015 році на суму 286,3 тис.грн. (заміна частини вікон та дверей, закінчення ремонту палат на І поверсі відділення). У 2017 році планується завершити усі ремонтні роботи. 

Нагадаємо, що Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня є комунальним закладом охорони здоров’я, засновником і власником якої є Тернопільська міська рада. Даний медичний заклад забезпечує утримання, матеріально-технічний стан та ремонти усіх свої приміщень, в т.ч. інфекційного відділення на вул. Купчинського, 14, площею 1160,5 м², за рахунок коштів державного і міського бюджету, власних коштів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська міська рада  

Коментарі