Вперше у Тернополі з'явиться індустріальний парк

За рішення побудови індустріального парку проголосували депутати Тернопільської міської ради.

22.08.2017 09:13   Джерело: Тернопільська міська рада
Опубліковано : Зоряна Юзвін

На черговій сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення про затвердження плану побудови першого індустріального парку у місті. Зокрема, передбачається створення майданчика з усіма необхідними інженерними комунікаціями для розвитку підприємницької діяльності у сферах впровадження інноваційних проектів та переробки c/г продукції. - повідомляє Тернопілька міська влада

Також депутати передбачили виділення на такий проект землі промислового призначення.

«Ми будемо пропонувати інвесторам створювати на території Тернополя індустріальний парк. Зі своєї сторони беремо зобов’язання підвести необхідні інженерні комунікації, - каже міський голова Сергій Надал. -  Переконаний, що створення такого парку дасть поштовх для створення нових виробничих потужностей у місті і ми зацікавлені, щоб у Тернополі розвивалося високотехнологічне виробництво».

Варто додати, що у 2017 році Тернопіль досягнув найвищого рівня у рейтингу інвестиційної привабливості invA, що відповідає значенню «висока привабливість».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська міська рада  

Коментарі