Підписана угода про партнерство Тернополя та польського міста Сувалки

Тернопіль отримав ще одного міста-партнера. Цього разу це Сувалки.

09.08.2017 11:13   Джерело: Тернопільська міська рада
Опубліковано : Зоряна Юзвін

Тернопільська міська рада підписала угоду про партнерство з польським містом Сувалки. Тож міський голова Сергій Надал разом з Президентом Сувалки Чеславом Ренкєвічем підписав Угоду про партнерство між містами. - повідомляє Тернопільська міська рада

Мер міста зауважив, що партнерство стосується і фінансових питань. Зокрема, під час підписання Угоди були проведені переговори про польські інвестиції в економіку нашого міста, про створення спільних підприємств та можливість збуту тернопільських товарів у Сувалках.

«Завдячуючи співпраці з Сувалками Тернопіль може розраховувати на європейські грантові кошти для розвитку туристичної та транспортної галузі, для створення нових громадських просторів, - пояснює Сергій Надал. – Адже спільно з польськими партнерами Тернополем були підготовлені два масштабні проекти для участі в ІІ етапі першого Конкурсного набору Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», зокрема з облаштування «Дальнього» пляжу і очищення Ставу, а також проект з впровадження низькоемісійних транспортних систем, зокрема автобусів та муніципальних велосипедів».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська міська рада  

Коментарі