Якими будуть ціни на ринках Тернопільщини у серпні - прогнозують аналітики

Ціни на більшість продуктів знизяться, окрім молока.

05.08.2017 12:13   Джерело: Місцевий час
Опубліковано : Зоряна Юзвін

Фахівці Українського клубу аграрного бізнесу спробували прогнозувати стан цін на ринках Тернопільщини. Відтак, експерти запевняють, що серпень буде сприятливішим для покупців, оскільки продукти стануть дешевшими, окрім молока, ціни на яке зростуть. - пише Місцевий час

Читайте також

Чому тернополяни їдять китайський часник?
Тернополяни почали витрачати на продукти удвічі більше грошей
Заліщицькі помідорники цогоріч зажирують

Як зазначають фахівці, у серпні тернополянам слід очікувати більш сприятливої цінової ситуації на ринках Тернопільщини, оскільки ціни на більшість продуктів будуть нижчими. Проте, винятком є молоко. Експерти стверджують, що ціни на молочні продукти зростуть на 3-5%.

Ціни на ринках Тернопільщини у серпні знизяться. Фотоілюстрація з мережі Інтернет

Як відомо, з початку року спостерігалося шалене зростання цін на м'ясо та м'ясні вироби. Фахівці Українського клубу аграрного бізнесу заспокоюють, що у серпні очікується стабілізація цін на свинину. Можливе зниження цін коливатиметься в межах 2-5%, тому що високий рівень вартості свинини стимулював ріст цін і на суміжних ринках та призвів до активізації імпорту.

«Серпень для споживачів стане найбільш сприятливим, оскільки ціни на більшість одиниць споживчого кошика знизяться. Навіть м’ясо, вартість на яке росла з початку року і була такою болючою для споживачів наразі стабілізується і ближче до кінця серпня почне поступово знижуватись», – прогнозує Євгеній Дворнік, експерт Українського клубу аграрного бізнесу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Місцевий час