Деякі населені пункти на Теребовлянщині залишаться без газу на 3 доби

Через ремонтно-профілактичні заходи деякі населенні пункти Теребовлянщини залишаться без газу.

04.08.2017 12:13   Джерело: Теребовля
Опубліковано : Зоряна Юзвін

Теребовлянське УЕГГ ПАТ «Тернопільгаз» повідомляє, що з метою підготовки станцій (ГРС) до надійної роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р. Упраління Магістральних газопроводів буде проводити ремонтно-профілактичні роботи на ГРС Теребовля 15 серпня 2017 р. з 9.00 год. терміном на 3 доби з повною її зупинкою. Пуск газу буде проведено 18 серпня 2017 р. - інформує Теребовля

Читайте також

У львівській квартирі стався вибух
Житель Тернопільщини загинув від удару копитом
На Теребовлянщині пенсіонерку обікрали продавці борошна

Газ буде відключено у таких населених пунктах: місто Теребовля, Глещава, Іванівка, Лозівка, Боричівка, Мшанець, Кобиловолоки, Млиниська, Довге, Деренівка, Долина, Слобідка, Буданів, Папірня, Вербіві, Ласківці, Могильниця, Романівка, Підгайчики, Семенів, Зеленче, Підгора,  Малів, Гумниська, Залав’є, Острівець, Застіноче, Зубів, Тютьків, Дарахів, Хмелівка, Стара Брикуля, Нова Брикуля, Кровінка, Лошнів, Сущин, Остальці, Струсів, Варваринці, Дружба, Різдвяни, Камянка, Заздрість, Налужжя, Бернадівка, Плебанівка.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Теребовля