Вміст нітратів в домашніх огірках на тернопільському ринку у 2 рази перевищує норму, – Василь Хомінець

30.07.2017 10:43   Джерело: Соціальна мережа
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Разом з колегами вирішили провести експеримент. У лабораторії ветеринарної експертизи на "Тернопільському міському ринку ЛТД" перевіряли огірки на вміст нітратів. Для дослідження взяли в продавців на офіційній точці огірки тепличні, а на стихійній придбали домашні, вирощені у відкритому грунті - пише на своїй сторінці ФБ керівник Держпродспоживслужби області Василь Хомінець.

Читайте також

Про що застерігає тернополян Василь Хомінець?
Віктор Овчарук: «Тернопільщина йде шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади»

 - Результат вразив: бубусині огірки містили у 2 рази більше допустимої норми нітратів.  Як показали дослідження вміст нітратів у капусті та кавуні, які відібрали на офіційному ринку, відповідає нормі. Вміст радіації у чорниці також в нормі.

Пам`ятайте, на ринку діє лабораторія, яка контролює потрапляє продуктів харчування на прилавок та не допускає продуктів, які маю перевищений вміст необхідних показників. Стихійна торгівля є неконтрольованою і може нести загрозу життю і здоров`ю ваших рідних. - підсумовує пан Хомінець.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Соціальна мережа  

Коментарі