Тернопільські активісти «Справедливості» – в сотні Наливайченка (Фото, відео)

Сотня Наливайченка: Політик зібрав у Рівному перших 100 депутатів різних рівнів від сого політичного руху

27.03.2017 13:43   Джерело: За матеріалами ТернопільНАЖИВО!
Опубліковано : Тарас Савчук

Партія "Суспільно-політичний рух" Справедливість "Валентина Наливайченка вирішила йти на вибори як до місцевих органів влади, так і на парламентські, навіть якщо вони будуть позачерговими - про це повідомляє прес-служба руху.

На Форум "Справедливості", який пройшов в Рівному, з'їхалися депутати місцевих рад і депутати щойно створених об'єднаних територіальних громад (ЗТВ). Всього - більше 100 учасників.

"Країна повинна бути перезавантажена. Перезавантажений на принципах Закону, Справедливості та патріотизму. Наша команда, йдучи у владу, бере на себе відповідальність за ті зміни, які впроваджує, і ми готові звітувати перед тими, хто висловив нам довіру", - заявив Наливайченко.

Читайте також

Тернопільська «Справедливість» підтримує вимоги Маршу Національної Гідності

Депутати “Справедливості” запевняють, що не відступлять у своїй роботі від принципів, виголошених лідером Руху Валентином Наливайченком: Справедливість. Чесність. Відповідальність.

В роботі з’їзду прийняла делегація активістів руху з Тернопільщини на чолі з керівником обласного осередку Петром Мандзієм.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: За матеріалами ТернопільНАЖИВО!  

Коментарі