В столиці – «фейсбучні» міністри, а в Тернополі – «бігбордні» депутати (Фото)

Єтат стон у ніх пєснєй завйотца!

31.10.2016 11:45   Джерело: TeNews
Опубліковано : Антон Веселий

Зараз в Україні простежується тенденція до штучного збільшення популярності й авторитетності соціальних мереж, у першу чергу Facebook, через дії високопосадовців, що насправді має не лише позитивні сторони, але може і породжувати окремі загрози. Про це у коментарі ІА ZIK сказавзавідувач кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності НУ «Львівська політехніка» Андрій Пелещишин.

Читайте також

Більшість депутатів Тернопільської облради не проводять прийому громадян
Тернопільські депутати вирішать долю акторів, які зіграли у скандальному фільмі «Волинь» (Відео)
В Україні збирають підписи під петицією за позбавлення Надії Савченко депутатського мандата

«Це хвороба окремих наших міністрів, не випадково з’явився термін «фейсбучний міністр». Можливо, нам, простим громадянам, це подобається, адже ми відчуваємо, що наблизилися до представників влади. Але насправді ця практика є неоднозначною. Інколи важко провести грань між правдою і неправдою. І коли міністр дає повідомлення у соцмережі, навколо нього розпочинається обговорення між людьми, а потім читачі не знають, чи це повідомлення набуло сили як юридичне рішення, чи відбулися якісь трансформації? Роз’яснення, яке міністр дав у коментарях, має юридичний статус чи не має? Часто це робиться навмисно, виключно з іміджевих міркувань політиків, вважає він. Хотілося б звернути також увагу, що фейсбуковий стиль міністра – це часто лише політична піар-технологія, а не справжня відкритість. Колись суспільство «купилося» на відчуття близькості з політиком, яке породжували політичні ток-шоу на взірець Савіка Шустера, тепер для нового покоління з’явилася нова приманка – міністр у «твоїх друзях»», – зазначив науковець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виборці дали оцінку діяльності депутата міськради Івана Зіня – залили його фарбою (Фотофакт)

Тепер "хвороба" докотилася і до Тернополя. Але різновид - бігбордна.

"Капітальний ремонт прибудинкової території вул. Карпенка, 21 ОБІЦЯНО - ЗРОБЛЕНО" - повідомляє виборцям борд біля церкви на розі Карпенка-Миру. Та чи можна сказати шо ремонт зроблений, якщо ще не забрали залишки будівельних матеріалів, техніку і вагончик ремонтників? І загалом не прибрали. Цікаво, чи прийняв би такий ремонт депутат у свому власному помешкані? 

А ще цікавіше, де і коли шановний депутат обіцяв ремонт? Такої інформації годі знайти. На окрузі не чути від жодного виборця про те, що він бачив за рік діяльності міської ради цього депутата. Зате виборці нарахували вже 7 переклейку бігборду, де розповідається про заслуги. А ще подейкують в дворах, що неможливо потрапити до депутата на прийом, можливо через те, що про них ніде не повідомляється (можна і та тому ж бігборді повідомити), або прийоми не прододяться? 

Переглянувши фото, можна зрозуміти про якість капітального ремонту і чи можна це назвати капітальним ремонтом взагалі.

Тернополянам відомо, що зазвичай комунальники роблять ремонти "не руками", але обов’язок депутата - проконтролювати!

Та для початку варто спробувати тут дитячим візком проїхати...

 

Довідково інформація з сайту Тернопільської міської ради для виборців про депутата: 

 

 

Зінь Іван Федорович

 

телефон (моб.): 0673525373

e-mail: Zinyivan@ukr.net

Освіта Вища
Партійність ВО «Свобода»
Суб’єкт висування ВО «Свобода»
Чи обирався депутатом  
Місце роботи (заняття) Не працює
Посада  
Номер (межі) округу №9 (вул. Гетьмана П. Орлика, вул. М. Драгоманова; вул. М. Карпенка: 1–3, 5, 7–7А, 9, 11, 13, 15, 15А, 17–25, 36–36Б, 40–44; вул. Миру: 5–8, 9–13; пров. Цегельний, вул. Юності.)
Помічник-консультант Кучевер Роман Юрієвич
Фрондзей Михайло Петрович
Рожок Олександр Володимирович
Прийом громадян ПК «Березіль» ім. Леся Курбаса, вул. Миру,6 (Щоп’ятниці, 17.00-19.00)

 

Так сталося, дякуючи виборчій системі, що на даному окрузі є ще один депутат – Андрій Шкула.  Звісно, у нього, на думку виборців, в роботі є недоліки. Він дозволяє собі не клеїти бігборди, а "заліплює" дошки оголошень в під’їзді повідомленнями про прийоми і про реальні справи.

Подаємо ще інформацію і про нього:

 

 

Шкула Андрій Петрович

 

Телефон (моб.): 0977423545

e-mail: shkyla@gmail.com

Освіта Вища
Партійність Безпартійний
Суб’єкт висування Політична партія «Об‘єднання «Самопоміч»
Чи обирався депутатом  
Місце роботи (заняття) ТОВ «Медіа Дім «РІА»
Посада Кореспондент
Номер (межі) округу №9 (вул. Гетьмана П. Орлика, вул. М. Драгоманова; вул. М. Карпенка: 1–3, 5, 7–7А, 9, 11, 13, 15, 15А, 17–25, 36–36Б, 40–44; вул. Миру: 5–8, 9–13; пров. Цегельний, вул. Юності.)
Помічник-консультант Міляновська Ніна Равеліна
Попків Віталій Павлович
Шкула Христина Василівна
Прийом громадян ПК «Березіль» ім.Леся Курбаса, вул. Миру,6, каб. № 1 – вхід збоку (Щосереди, 17.00-20.00)

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews