У Тернополі горить сміття
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 15 Серпня, 2017 о 16:13
25.06.2026
09:19:40
Вчора пообіді горіло сміття у контейнері на вулиці Леся Курбаса. Загорання ліквідовано черговим караулом 3-ї ДПРЧ Управління.
А вночі виникла пожежа сміття біля контейнера з побутовими відхозами на вулиці Мазепи. Вогнем знищено сміття на площі 2 метри квадратних. Загорання ліквідовано черговим караулом 2-ї ДПРЧ Управління.

За матеріалами управління ДСНС в Тернопільській області
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026