Правоохоронці просять допомогти встановити особи зловмисників, які 28 червня скоїли крадіжку коштів у торговому центрі «Орнава», – пише Реально.

Троє жінок та чоловік зайшли в один з відділів закладу, відволікли увагу продавця та викрали з прилавку 4030 гривень.
Камери відеоспостереження зафіксували зловмисників. Поліцейські просять усіх, хто бачив невідомих та впізнав їх, повідомити за номером телефону у Тернополі (0352) 27-11-70 або на лінію “102”.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Михайло Дорошкев
18:12, 9 Серпня, 2026

«Після поранення лише одне бажання – відновитися і повернутися до побратимів»: історія незламного тернопільського гвардійця

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: