Тернопільський мер Сергій Надал оголосив перерву в сесії на невизначений період

Опубліковано:
2 Червня, 2017 о 14:13

Тернопільський міський голова Сергій Надал оголосив перерву в сесії на невизначений період. За його словами пауза затримається до того часу, поки стане зрозуміло, що депутати готові працювати далі. Сподівається мер, що в червні вона таки відбудеться. Про це він щойно повідомив під час брифінгу з журналістами, – пише Погляд.

Нагадаємо, сесію призупинено через відсутність необхідної кількості депутатів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Іванна Гриців
20:12, 21 Червня, 2026

Волонтерство, пам’ять і сила слова: історія Іванни Гриців з Тернопільщини

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: