У Тернополі вандали пошкодили два пам’ятники
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 28 Квітня, 2017 о 22:13
25.06.2026
05:34:29
Пам’ятник жертвам Голокосту на околиці села Петриків Тернопільського району хтось облив маслянистою речовиною. Монумент встановлений на території сільської ради, неподалік об’їзної дороги.
Швидше всього, це сталось вночі, бо вдень у такому людному місці зловмисників хтось би помітив. А в парку «Топільче» у Тернополі невідомі розмалювали червоною фарбою гранітний камінь, встановлений на честь створення стрілецької дивізії «Галичина», напивсавши на ньому «СС». Вандалів розшукують.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026